Domovská stránka / De Heus / Výživa zvířat

Výživa zvířat

Našim zákazníkům, a stejně tak i nám, jde především o to, aby byla zvířata zdravá a jejich přínos co nejoptimálnější. Důležitou roli při tom hrají i krmiva. Vysoce kvalitní krmiva, která Vám přinesou očekávaný výsledek - o to společnosti De Heus jde. Našim zákazníkům, kteří dobytek chovají, tato krmiva pomohou dosáhnout jejich cílů.

Podnikatelé v oboru krmiv

Stejně jako naši zákazníci jsme i my podnikatelé. A jako takoví chceme růst každý den. Proto se neustále, jako každý správný chovatel dobytka, pohybujeme na farmách a velkochovech. Myslíme jako farmáři a tam, kde vidíme možnosti zlepšení, poradíme, jak na to. Lépe než kdokoli jiný také víme, co se děje v zemědělském odvětví. Ale časy se mění a přicházejí nové trendy. Kromě výroby krmiv pro dobytek a premixů proto také shromažďujeme a budujeme poznatky o výživě, které chovatelům dobytka pomohou růst nejen dnes, ale i do budoucna.

Zpřístupníme mezinárodní poznatky o krmivech pro hospodářská zvířata také v České republice

Společnost De Heus nedodává krmiva a premixy pouze v České republice, ale je aktivní i v celosvětovém měřítku, od Brazílie po Polsko, od Vietnamu po Jihoafrickou republiku. Každá země i každá firma má svá specifika. Ale existují i věci, které jsou všude stejné. Proto na poli krmiv pro dobytek hojně spolupracujeme s tuzemskými i mezinárodními výzkumnými ústavy a univerzitami. Díky tomu jsme schopni zkoumat i využívat nové poznatky a trendy po celém světě, tedy i v České republice. Všechny tyto poznatky i trendy však mají pouze jeden cíl: abychom je, co nejrychleji převedli do praxe a pomohli našim zákazníkům k co největšímu růstu. Tyto poznatky předáváme svým obchodním specialistům. Oni pak mohou našim zákazníkům každý den poskytnout co nejlepší poradenství a služby.

Více než dodavatel krmiv pro hospodářská zvířata

Společnost De Heus je zkrátka více než pouhý dodavatel krmiv pro dobytek. De Heus shromažďuje a buduje poznatky o výživě po celém světě, a poté na nich staví praktická řešení i pro českého chovatele. V tom spočívá výhoda spolupráce s mezinárodně zaměřeným dodavatelem krmiv. Protože pouze vysoce kvalitní krmiva ve spojení se správnými znalostmi a radami mohou našim zákazníkům pomoci růst! Právě o to nám jde. I proto zní naše heslo: De Heus Powering Progress!

Kontakt

Zjistěte, jak Vám můžeme pomoci ohledně krmiv pro hospodářská zvířata, nebo nás rovnou kontaktujte pro více informací.

Tyto webové stránky využívají soubory cookie