Je to víc, než jen číslo

Vyrobeno více než 10 000 000 tun krmiva pro zvířata

De Heus Animal Nutrition Jak se nám podařilo překonat tento milník

Powering Progress

Tento rok překročíme milník 10 milionů tun vyrobených krmiv za rok. Ale je to víc, než jen číslo. Je to výsledek naší snahy všech uplynulých desetiletí.

V chovu hospodářských zvířat i vodních živočichů pomáháme po celém světe mnoho let, společně s našimi zákazníky hledáme a nalézáme odpovědi na výzvy ve výrobě potravin.

Den za dnem aktivně usilujeme o zvýšení bezpečnosti a dostupnosti potravin, zlepšení životních podmínek zvířat a zvýšení místní prosperity. Říkame tomu "powering progress".

10.000.000 je víc, než jen číslo

Jak náš růst vedl k tomu, že jsme překonali tento milník

Jsme inspirováni našimi zákazníky

Každý den děláme krok navíc, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší služby a zasloužili si jejich důvěru.

Jsme hrdí, že spolu s nimi můžeme vytvářet rozdíl. Jsme inspirováni jejich úspěšnými příběhy, které vedly k pokroku. Celosvětově. Proto chceme poděkovat našim zákazníkům za jejich důvěru v nás.


Pokroku dosahují naši zaměstnanci

Dosažení tohoto milníku by nebylo možné bez našich zaměstnanců.

Práce ve výrobě, zásobování zákazníků našimi krmivy, návštěvy farem a poskytování odborného servisu nebo práce v kanceláři. Jsou to zaměstnanci De Heus, kteří dělají krok navíc, aby poskytli našim zákazníkům ty nejlepší možné služby. Spolu s našimi zákazníky vytváříme rozdíl, a to nás vede k růstu. Růstu, který vyústil v jedinečný milník letošního roku. Děkujeme všem našim zaměstnancům za jejich vynaloženou energii a podporu.