Kdo jsme

Odborníci v oblasti výživy zvířat

Výživa zvířat, to je naše hlavní činnost

De Heus a.s. je českým výrobcem kompletní řady krmných směsí, premixů, koncentrátů a krmných specialit. Našimi zákazníky jsou malí i velcí zemědělci, integrace a prodejci. Poskytujeme jim výživové koncepty, které zajišťují maximální zdraví zvířat a optimální výkon. Umožňujeme jim krmit každý den jejich drůbež, prasata, přežvýkavce a akvakulturu. Investujeme do celého dodavatelského řetězce, abychom podpořili rozvoj zemědělského sektoru.

Jak to vše začalo

Historie mlynářské rodiny De Heus lze vysledovat 300 let do větrného mlýna ve slavném obraze Jacoba van Ruisdaela „The mill at Wijk bij Duurstede“.

Více o naší historii

Naši zákazníci

Jsme dodavatelem komplexní výživy zvířat, vyrábíme krmné směsi, premixy, koncentráty a krmné speciality pro naše zákazníky po celém světě.

Farmáři

Malí a velcí chovatelé hospodářských zvířat

Integrace

Integrace, které výrábí svá vlastní krmiva

Prodejci krmiv

Pro maloobchodní prodej vyrábíme krmiva značky Energys® a Energys® Hobby

Naše poslání

Každý den pracujeme na vytváření lepšího přístupu k bezpečnému a zdravému jídlu pro rostoucí světovou populaci tím, že poskytujeme našim zákazníkům produkty a služby, které potřebují pro péči o svá zvířata a pro udržitelný rozvoj jejich podnikání.

Více o našem principu
Nahlédněte do světa De Heus


Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.