Připojte se k vítěznému týmu

Máme týmového ducha, pomáháme si, vzděláváme se, komunikujeme

Mgr. Zuzana Kouřilová

personální manažerka

Zajímáte se o práci v De Heus?

Podívejte se na naše volná místa

Pošlete mi životopis

Vítejte v De Heus

Světová populace rychle roste. Odvětví zemědělství se proto musí zintenzivnit a udržitelným způsobem zvýšit produkci bezpečných a zdravých potravin a současně snížit jejich dopad na klima a životní prostředí. Hledáme lidi, kteří nám mohou pomoci tyto výzvy zvládnout. Naši zákazníci, producenti masa, ryb, mléka a vajec, se spoléhají na to, že jim poskytneme výživové koncepty a rady, které zajistí maximální zdraví zvířat a jejich optimální výkon. Pokud jste akční a podnikavá osobnost, podívejte se prosím na naše volná místa.Proč pracovat s námi

De Heus, to je rodinná firma s mezinárdní působností, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro zvířata. Naším posláním je udržet fungování De Heus jako rodinného podniku a dosahovat růstu v oblasti krmiv v celosvětovém měřítku, v souladu s naší vizí, našimi hodnotami a kulturou. Tímto způsobem chceme povzbudit růst a pokrok v zemědělství na všech trzích, kterých se aktivně účastníme.

A jaké jsou naše benefity?

  • 5 týdnů dovolené
  • stabilní mezinárodní společnost
  • motivující prostředí
  • obědy za 33 Kč
  • firemní akce
  • příspěvek na penzi
  • systém kafeterie
  • kurzy angličtiny
  • další vzdělávání
  • výhodné volání a internet od Vodafone až pro 5 rodinných příslušníků

Vzdělávání a rozvoj

Věříme, že naši lidé jsou hybnou silou pokroku. Váš růst podpoříme! V rychle se rozvíjející organizaci právě naši zaměstnanci vytváří posun k dosažení naší strategie. Investujeme proto do rozvoje talentů a vytváříme kulturu aktivního vzdělávání a rozvoje.


Naše firemní kultura je jedinečná

K tomu, abychom dosáhli našich cílů, jsou nezbytní nadšení a oddaní zaměstnanci. Lidé, kteří projevují podnikatelského ducha, odhodlání a vedoucí postavení, mohou přispět k růstu a úspěchu naší společnosti nyní i v budoucnosti!

Firemní kultura

Staň se jedním z nás


Multifunkční prostory

V naší administrativní budově najdeme hned několik "cool" prostorů - ať už se jedná o odpočívárnu s lehátky, relaxační místnost nebo třeba zasedačku, která se po zatažení stěny dokáže proměnit ve dvě oddělené místnosti!

Jídelna

Takhle vypadá naše jídelna - v přestávce na oběd si tu můžeme vybrat z nabídky pěti jídel, nebo si koupit něco dobrého na zub, když nás honí mlsná...

Velín

I pracovníkům výroby se snažíme vytvořit příjemné pracovní prostředí. Ústředí všeho dění ve výrobě nazýváme "velín".  


Najděte si práci snů

De Heus je společnost, která vlastní více než 80 fabrik ve více než 20 zemích. Naše produkty distribuujeme v 75 zemích a každý den více

než 8 000 profesionálů přispívá ke splnění našich cílů a ambicím.

Nabízíme širokou škálu pracovních příležitostí napříč různými odvětvími, od globální výživy po obchodní rozvoj a nákup, od financí a účetnictví po lidské zdroje, od IT služeb po marketing, od výroby přes kvalitu až po logistiku.

Výživa, výzkum a vývoj

Projektový management

Management

Výroba, manipulace a údržba

Kvalita

Administrativa

Nákupní odd.

Specialisté a obchodní odd.