Rozvíjejte své talenty

neustálým učením a rozvojem

Vzdělávání a rozvoj

V rychle se rozvíjející organizaci pomáhají naši zaměstnanci plnit strategii a dosahovat stanovených cílů. Investujeme proto do rozvoje talentů a vytváříme kulturu vzdělávání a rozvoje bez ohledu na roli.

Naše nejmodernější Talent Suite poskytuje řadu online vzdělávacích programů přizpůsobených Vašim potřebám. Organizujeme také globální rozvojové programy, jako je naše Feed Academy a De Heus Business School. U nás máte dostatek příležitostí se vzdělávat, růst a spolupracovat se svými vrstevníky z celého světa. Vytváříme inspirativní pracovní prostředí, ve kterém můžete rozvíjet svůj talent a naplňovat svůj potenciál.

Naše firemní kultura je jedinečná

K tomu, abychom dosáhli našich cílů, jsou nezbytní nadšení a oddaní zaměstnanci. Lidé, kteří projevují podnikatelského ducha, odhodlání a vedoucí postavení, mohou přispět k růstu a úspěchu naší společnosti nyní i v budoucnosti!

Firemní kultura

Mezinárodní tým

De Heus je společnost, která vlastní více než 80 fabrik ve více než 20 zemích. Naše produkty distribuujeme v 75 zemích a každý den více než 8 000 profesionálů přispívá ke splnění našich cílů a ambicí.

Nabízíme širokou škálu pracovních příležitostí napříč různými odvětvími, od globální výživy po obchodní rozvoj a nákup, od financí a účetnictví po lidské zdroje, IT služby až po marketingovou komunikaci.