VÝŽIVA ZVÍŘAT

Nejlepší start pro Vaše zvířata

Získejte správnou výživu pro svá zvířata

S rychle rostoucí světovou populací a životní úrovní se zvyšují nároky na zemědělství a výrobu potravin. Výroba potravin musí být udržitelná a odpovídat vysokým nárokům zákazníků. Jako přední dodavatel krmiva pro zvířata podporuje společnost De Heus práci zemědělců a dodavatelů živočišných bílkovin, jako je maso, mléko, vejce a ryby.

Kromě dodávek vysoce kvalitních krmiv nabízíme také podrobné informace a poznatky o výživě, zdraví a chovu zvířat a hospodaření, a tak pomáháme zákazníkům k větší efektivitě i k technologickému pokroku. Také pomáháme zemědělcům zlepšovat ekologický dopad jejich podnikání.


Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Naše druhy krmiv

Každá farma je jiná a vyžaduje svůj vlastní specifický koncept krmení zvířat. Zde jsou klíčová zvířata a jejich prostředí.

De Heus vyvíjí a vyrábí výživové produkty, které jsou přizpůsobeny každé fázi života zvířete a jsou založeny na situaci jednotlivých farem a cílech farmáře. Naše nutriční produkty zahrnují:


Naši zákazníci

Jsme dodavatelem komplexní výživy zvířat, vyrábíme krmné směsi, premixy, koncentráty a krmné speciality pro naše zákazníky po celém světě.

Farmáři

Malí a velcí chovatelé hospodářských zvířat

Integrace

Integrace, které výrábí svá vlastní krmiva

Prodejci krmiv

Pro maloobchodní prodej vyrábíme krmiva značky Energys® a Energys® Hobby


Spolupráce na farmě, tím je De Heus výjimečné

Náš přístup založený na každodenní přítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postřehy pro podporu dalších tisíců farem po celém světě.

Více o našem přístupu

Výzkum a vývoj

Zahrnujeme celý dodavatelský řetězec a rozšiřujeme i nadále své znalosti ve všech oblastech. Spolupracujeme s partnery ve všech fázích řetězce, včetně společností zaměřených na genetiku zvířat a jatek. Při prohlubování našich znalostí a zkušeností úzce spolupracujeme také s předními vědecko-výzkumnými ústavy a testovacími/výzkumnými farmami po celém světě.

 

Využijte celý náš sortiment služeb pro zemědělce

Poskytujeme nejnovější poznatky a informace z celého světa. Naši specialisté se podílejí na vývoji a fungování celé řady nových technologií a věnují zvláštní pozornost sdílení svých znalostí. To vše farmářům umožňuje dosahovat prvotřídních výsledků.