Výzkum a vývoj

Naše poznatky zlepšují Vaše výsledky

Zdravý a udržitelný přístup k chovu hospodářských zvířat a ryb je zásadní

Toto je naše hlavní zaměření po celá léta. Díky rychle se měnícím tržním podmínkám a přáním spotřebitelů je schopnost přizpůsobit se důležitější než kdy dříve. Investovali jsme proto do sítě výzkumných farem, abychom vám dnes mohli přinést zítřejší řešení.


Různé druhy výzkumu

Výzkum tvoří základ pro každou inovaci, kterou De Heus přináší vaší farmě. Neustále se věnujeme zlepšování účinnosti krmiv a zdraví zvířat.

 

 


Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Naše laboratoře

V našich laboratořích po celém světě denně kontrolujeme kvalitu vstupních surovin a hotových krmiv. K zajištění kvality našeho krmiva jsou k dispozici pokročilé techniky. Aby byla zajištěna spolehlivost analytických výsledků, používají naše laboratoře řídicí systémy, jako jsou externí kruhové testy. Uplatňováním mezinárodních standardů a metod udržujeme kontrolu kvality na nejvyšší úrovni. Analytické metody jsou podobné ve všech laboratořích De Heus kvůli srovnatelnosti a použití údajů v našich formulacích. Všechny dostupné znalosti a zkušenosti jsou proaktivně sdíleny mezi našimi globálními laboratořemi.


Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.