Kvalita je klíčová

Prvotřídní krmiva začínají vášní pro kvalitu

Kvalita vždy převažuje

To byl náš hlavní princip po více než sto let a stále je pro každé naše výrobní místo. Všechny naše výrobní závody proto splňují nejnovější standardy kvality. To je zásada, kterou aplikujeme na náš výzkum, operační strategii a na všechny naše produkty. Konzistence a spolehlivost jsou ve výživě zvířat klíčové, protože neustále poskytují ověřené výsledky. Tento nekompromisní přístup zajišťuje, že z toho budou mít prospěch i naši zákazníci.

Dokonalá výživa pro zvířata

Zkoumáme a zpochybňujeme vše prostřednictvím výzkumu, výzkumu a dalšího výzkumu! Naše globální výzkumné farmy jsou umístěny tam, kde je centrum znalostí a technologická infrastruktura pro konkrétní skupinu zvířat.

Více o našem výzkumu a vývoji

Zlepšování standardů kvality na denní bázi

Quality Management je o zajištění toho, aby naše krmné produkty nabízely stejně vysoké nutriční výsledky pro naše zákazníky dnes i zítra. Znovu a znovu. Důsledný přístup, který splňuje výživové potřeby vašich hospodářských zvířat a přináší předvídatelné výsledky.

Není to snadné ani rychlé, ale abychom zajistili nejlepší výsledky pro naše zákazníky a jejich zvířata, soustavně se zaměřujeme na kontrolu příjmu našich surovin, průběžnou kontrolu během výrobních procesů a závěrečnou kontrolu hotových krmiv.

Všechny související analýzy provádějí naše místní nejmodernější laboratoře, které používají stejná pravidla kvality a standardy.

Přirozeně naše vášeň pro kvalitu jde dále. Každý den se snažíme jít o krok dál ve zlepšování našich procesů, řízení procesů a zefektivnění globální uniformity procesů. Při každodenním dodržování našich standardů kvality hraje roli také vášeň pro kvalitu a servisní mentalitu našich zaměstnanců.


Certifikováno několika mezinárodními systémy kvality

Abychom zajistili jakost našich produktů i přísad, jsme certifikováni pro několik mezinárodních systémů kvality, jako je GMP +.

Více o našich certifikátech

Investice do technologie výživy

Neustále investujeme do aplikovaného výzkumu a výrobních technologií. Pokračujeme v budování nebo optimalizaci laboratoří, výzkumných zařízení a továren. Totéž platí pro naše obchodní procesy. Proto jsou naše výrobní závody vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Vždy jsme se zaměřili na ochranu a neustálé rozšiřování našich kritérií kvality.

 


Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.