6 Careers
 • Spontánní žádost o práci

  Česká republika

  Máte zájem pracovat v De Heus a.s., ale v současné době není v nabídce volných míst žádná vhodná pozice pro Vás? Vyplňte dotazník a napište nám. Hledáme akční a podnikavé jedince, kteří mají co nabídnout. A možná jste to právě Vy!

  Zjistit více a přihlásit se
 • Skladník - Marefy

  Marefy u Bučovic

  🔥 NÁBOROVÝ BONUS 30 000 Kč! 🔥 ŠANCE PRO ABSOLVENTY 🎓 Chcete pracovat v příjemném kolektivu a získat zajímavé zaměstnanecké výhody? Chcete pracovat na jednu směnu a umíte řídit vysokozdvižný vozík? Pokud ANO, tak zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt, a nebo se k nám přijďte nezávazně podívat.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Operátor výroby Marefy

  Marefy u Bučovic

  🔥 NÁBOROVÝ BONUS 30 000 Kč! 🔥 ŠANCE PRO ABSOLVENTY 🎓 Chcete pracovat blíže Vašemu bydlišti, v příjemném kolektivu a získat zajímavé zaměstnanecké výhody? Pokud jste odpověděli ANO, tak zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt, a nebo se k nám přijďte nezávazně podívat.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Elektrikář - Běstovice u Chocně

  Běstovice u Chocně

  🔥 NÁBOROVÝ BONUS 30 000 Kč! 🔥 ŠANCE PRO ABSOLVENTY 🎓 UBYTOVÁNÍ 🏠 Elektrikář pro 2směnný provoz - závod Běstovice u Chocně Vhodné i pro absolventy SŠ bez praxe!

  Zjistit více a přihlásit se
 • Specialista pro skot🐄 - senior

  Pardubický, Královéhradecký, Jihočeský kraj a Vysočina

  Hledáme seniorního SPECIALISTU PRO SKOT pro Pardubický, Královehradecký, Jihočeský kraj a Vysočinu, který bude součástí obchodního týmu a přispěje k dosažení ambiciózních obchodních cílů v sektoru skotu

  Zjistit více a přihlásit se
 • Elektrikář - Marefy u Bučovic

  Marefy u Bučovic

  🔥 NÁBOROVÝ BONUS 30 000 Kč! 🔥 ŠANCE PRO ABSOLVENTY 🎓 Elektrikář pro 2směnný provoz - závod Marefy u Bučovic Vhodné i pro absolventy SŠ bez praxe!

  Zjistit více a přihlásit se