Volná místa

Staňte se součástí firmy, ve které můžete zanechat stopu

Mgr. Zuzana Kouřilová

personální manažerka

Zajímáte se o práci v De Heus?

Podívejte se na naše volná místa

Pošlete mi životopis
 • Junior nákupčí obilí

  Olomouc - Mohelnice - Prostějov - Svitavy

  Jsme součástí úspěšné mezinárodní skupiny, která se specializuje na výrobu krmných směsí a hledáme kolegu/kolegyni na pozici NÁKUPČÍ OBILÍ

  Zjistit více a přihlásit se
 • Skladník - Běstovice u Chocně

  Běstovice u Chocně

  Hledáte práci, či přivýdělek v okolí Chocně? Přemýšlíte o změně a umíte jezdit vysokozdvižným vozíkem? Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ANO, tak si domluvte nezávazný pohovor a prohlídku vašeho nového pracovního místa v našem výrobním závodě v Běstovicích u Chocně. TATO POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

  Zjistit více a přihlásit se
 • Pracovník/pracovnice nakládky - Marefy

  Marefy u Bučovic

  Chcete pracovat v příjemném kolektivu a získat zajímavé zaměstnanecké výhody? Máte rádi nové moderní technologie a nevadí Vám vstávat v noci? Pokud jste na jednu z otázek odpověděli ANO, tak zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt, a nebo se k nám přijďte nezávazně podívat.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Operátor výroby s možností postupu na mistra - Marefy

  Marefy u Bučovic

  Chcete pracovat v příjemném kolektivu a získat zajímavé zaměstnanecké výhody? Máte ambice vypracovat se na odpovědnější pozici? Pokud jste odpověděli ANO, tak zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt, a nebo se k nám přijďte nezávazně podívat.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Operátor pytlovací linky - Marefy

  Marefy u Bučovic

  Chcete pracovat v příjemném kolektivu a získat zajímavé zaměstnanecké výhody? Pokud jste odpověděli ANO, tak zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt, a nebo se k nám přijďte nezávazně podívat.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Skladník - Marefy

  Marefy u Bučovic

  Chcete pracovat v příjemném kolektivu a získat zajímavé zaměstnanecké výhody? Chcete pracovat na jednu směnu a umíte řídit vysokozdvižný vozík? Pokud jste na jednu z otázek odpověděli ANO, tak zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt, a nebo se k nám přijďte nezávazně podívat.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Řidič - Běstovice u Chocně

  Běstovice u Chocně

  Chcete pracovat ve stabilní společnosti a vlastníte řidičské oprávnění skupiny C+E? Rádi řídíte a nevadí Vám komunikovat s lidmi? Pokud jste si na některou otázku odpověděli ANO, tak pojďte pracovat k nám.

  Zjistit více a přihlásit se
 • Spontánní žádost o práci

  Česká republika

  Máte zájem pracovat v De Heus a.s., ale v současné době není v nabídce volných míst žádná vhodná pozice pro Vás? Vyplňte dotazník a napište nám. Hledáme akční a podnikavé jedince, kteří mají co nabídnout. A možná jste to právě Vy!

  Zjistit více a přihlásit se