De Heus Animal Nutrition

Více než 100 let historie

Seznamte se s našimi CEO

De Heus Animal Nutrition je vedena čtvrtou generací rodiny De Heus. Koen & Co de Heus oba mají roli CEO a vedou společnost společně.

"Každý den pracujeme na vytvoření lepšího přístupu k bezpečnému a zdravému jídlu pro rostoucí světovou populaci.Děláme to tak, že poskytujeme našim zákazníkům produkty a služby, které potřebují k péči o jejich zvířata a nabízíme řízení udržitelného rozvoje jejich podnikání. “

Jak to vše začalo

Historie mlynářské rodiny De Heus lze vysledovat 300 let do větrného mlýna ve slavném obraze Jacoba van Ruisdaela „The mill at Wijk bij Duurstede“.

Více o naší historii

"Každý den pracujeme na vytvoření lepšího přístupu k bezpečnému a zdravému jídlu pro rostoucí světovou populaci. Děláme to tak, že poskytujeme našim zákazníkům produkty a služby, které potřebují k péči o jejich zvířata a řízení udržitelného rozvoje jejich podnikání. “

Přečtěte si náš příběh

Co a Koen de Heus

CEO


Založení De Heus v roce 1911

Dne 28. dubna 1911 založil Hendrik Anthonie de Heus společnost „Graan- en Meelhandel H.A. de Heus '[H.A. de Heus obchodník s obilím a moukou] ve městě Barneveld. Společnost rostla a v průběhu let představila mnoho vylepšení. V roce 1914 byl instalován motor na plyn, po kterém následovala v roce 1926 výstavba nového mlýna.

V roce 1951 společnost získala majetek za mlýnem a vybudovala velký sklad pro skladování surovin a chemických hnojiv. V roce 1956 bylo na stejném místě postaveno první moderní silo. 21 metrů vysoká a skladovací kapacita 1 000 tun byla použita k čištění zrna a k loupání ovsa užívaného jako krmivo pro zvířata.

Přechod z Barneveldu do Ede-Wageningenu

V roce 1960 byla stará továrna příliš malá. Nová továrna měla v přízemí sklad a v prvním patře lis na pelety, lis na brikety a míchačky. V roce 1963 bylo přidáno první silo pro hromadnou přepravu. S novou továrnou se De Heus stala jednou z nejmodernějších krmivářských společností v Nizozemsku.

V roce 1973 bylo postaveno nové silo, které továrně přidalo další kapacitu. Vzhledem k tomu, že společnost pokračovala v růstu, bylo také zapotřebí více kancelářských prostor. V roce 1979 byla vedle továrny otevřena nová kancelářská budova. V roce 1983 byl na řece v sousedním městě Wageningen postaven překládkový komplex, který umožňoval přepravu surovin z rotterdamského přístavu blíže k továrně v Barneveldu.

Z místního hráče do světa

Příchod nové generace rodiny De Heus přinesl akvizici Brokking (1997) a Koudijs-Wouda (1998). De Heus se stal druhým největším soukromým hráčem v oblasti krmiv pro zvířata v Nizozemsku a získal exportní oddělení - dodnes fungující jako značka Koudijs - které působilo hlavně na Středním východě a ve východní Evropě a továrnu v Polsku. Po těchto akvizicích společnost přesunula své zaměstnance do stávajícího ústředí v Ede.

V roce 2002 společnost dokončila několik úspěšných akvizic v Polsku, což znamenalo začátek jejího mezinárodního růstu. V následujících letech byly dokončeny další akvizice a společné podniky v Egyptě, České republice, Jižní Africe, Vietnamu, Etiopii a Rusku.

V roce 2011 společnost oslavila sté výročí. Během své 100leté existence se společnost rozrostla z malé společnosti v nizozemském městě Barneveld a stala se jednou z největších rodinných společností v Nizozemsku. Dne 17. června 2011 získala společnost označení „Royal“, což společnosti De Heus umožnilo používat Royal De Heus a začlenit královskou korunu do svého loga.

V letech 2012 až 2020 společnost zahájila provoz také v Brazílii, Srbsku, Španělsku, Portugalsku, Myanmaru, Indonésii, na Ukrajině a v Ghaně.


Nahlédněte do světa De Heus


Koudijs, naše exportní aktivity

Pod značkou Koudijs vyváží De Heus kompletní a doplňková krmiva, koncentráty a premixy do celého světa. S našimi řešeními podporujeme zemědělce ve většině zemí v Africe, východní Evropě, na Středním východě, v Asii a v mnoha zemích západní a jižní Evropy a v Jižní Americe. Celkově společnost Koudijs exportuje do více než 75 zemí po celém světě.


Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.