De Heus Animal Nutrition

Více než 100 let historie

Seznamte se s našimi CEO

De Heus Animal Nutrition je vedena čtvrtou generací rodiny De Heus. Koen & Co de Heus oba mají roli CEO a vedou společnost společně.

"Každý den pracujeme na vytvoření lepšího přístupu k bezpečnému a zdravému jídlu pro rostoucí světovou populaci.Děláme to tak, že poskytujeme našim zákazníkům produkty a služby, které potřebují k péči o jejich zvířata a nabízíme řízení udržitelného rozvoje jejich podnikání. “

De Heus Animal Nutrition

Jak to vše začalo

Historie mlynářské rodiny De Heus lze vysledovat 300 let do větrného mlýna ve slavném obraze Jacoba van Ruisdaela „The mill at Wijk bij Duurstede“.

Více o naší historii

"Každý den pracujeme na vytvoření lepšího přístupu k bezpečnému a zdravému jídlu pro rostoucí světovou populaci. Děláme to tak, že poskytujeme našim zákazníkům produkty a služby, které potřebují k péči o jejich zvířata a řízení udržitelného rozvoje jejich podnikání. “

Co a Koen de Heus

CEO


Založení De Heus v roce 1911

Dne 28. dubna 1911 založil Hendrik Anthonie de Heus společnost „Graan- en Meelhandel H.A. de Heus '[H.A. de Heus obchodník s obilím a moukou] ve městě Barneveld. Společnost rostla a v průběhu let představila mnoho vylepšení. V roce 1914 byl instalován motor na plyn, po kterém následovala v roce 1926 výstavba nového mlýna.

V roce 1951 společnost získala majetek za mlýnem a vybudovala velký sklad pro skladování surovin a chemických hnojiv. V roce 1956 bylo na stejném místě postaveno první moderní silo. 21 metrů vysoká a skladovací kapacita 1 000 tun byla použita k čištění zrna a k loupání ovsa užívaného jako krmivo pro zvířata.

Přechod z Barneveldu do Ede-Wageningenu

V roce 1960 byla stará továrna příliš malá. Nová továrna měla v přízemí sklad a v prvním patře lis na pelety, lis na brikety a míchačky. V roce 1963 bylo přidáno první silo pro hromadnou přepravu. S novou továrnou se De Heus stala jednou z nejmodernějších krmivářských společností v Nizozemsku.

V roce 1973 bylo postaveno nové silo, které továrně přidalo další kapacitu. Vzhledem k tomu, že společnost pokračovala v růstu, bylo také zapotřebí více kancelářských prostor. V roce 1979 byla vedle továrny otevřena nová kancelářská budova. V roce 1983 byl na řece v sousedním městě Wageningen postaven překládkový komplex, který umožňoval přepravu surovin z rotterdamského přístavu blíže k továrně v Barneveldu.

Z místního hráče do světa

Příchod nové generace rodiny De Heus přinesl akvizici Brokking (1997) a Koudijs-Wouda (1998). De Heus se stal druhým největším soukromým hráčem v oblasti krmiv pro zvířata v Nizozemsku a získal exportní oddělení - dodnes fungující jako značka Koudijs - které působilo hlavně na Středním východě a ve východní Evropě a továrnu v Polsku. Po těchto akvizicích společnost přesunula své zaměstnance do stávajícího ústředí v Ede.

V roce 2002 společnost dokončila několik úspěšných akvizic v Polsku, což znamenalo začátek jejího mezinárodního růstu. V následujících letech byly dokončeny další akvizice a společné podniky v Egyptě, České republice, Jižní Africe, Vietnamu, Etiopii a Rusku.

V roce 2011 společnost oslavila sté výročí. Během své 100leté existence se společnost rozrostla z malé společnosti v nizozemském městě Barneveld a stala se jednou z největších rodinných společností v Nizozemsku. Dne 17. června 2011 získala společnost označení „Royal“, což společnosti De Heus umožnilo používat Royal De Heus a začlenit královskou korunu do svého loga.

V letech 2012 až 2020 společnost zahájila provoz také v Brazílii, Srbsku, Španělsku, Portugalsku, Myanmaru, Indonésii, na Ukrajině a v Ghaně.

Jaké je naše poslání

Nahlédněte do světa De Heus


Koudijs, naše exportní aktivity

Pod značkou Koudijs vyváží De Heus kompletní a doplňková krmiva, koncentráty a premixy do celého světa. S našimi řešeními podporujeme zemědělce ve většině zemí v Africe, východní Evropě, na Středním východě, v Asii a v mnoha zemích západní a jižní Evropy a v Jižní Americe. Celkově společnost Koudijs exportuje do více než 75 zemí po celém světě.

Více o Koudijs