Firemní kultura

Firemní kultura De Heus je unikátní

Firemní kultura

Naše firemní kultura je unikátní. Tuto rodinnou firmu vedeme již po čtyři generace, podnikatelský duch nám proudí v žilách. Abyste v De Heus uspěli, je nutné tohoto ducha sdílet.

Lidé, kteří se přidají k De Heus zůstávají v De Heus. Naše míra flukturace zaměstnanců je nízká a můžete rychle postupovat a dosahovat úspěchu, pokud máte vnitřní pohon. Faktem je, že De Heus má jedny z nejmladších manažerů v oblasti výživy díky ploché organizační struktuře a vzdělávání na pracovišti. Vaši kariéru dokážete s De Heus pořádně nakopnout.

V De Heus ceníme upřímnou komunikaci a transparentnost v našich záměrech, rozhodnutí a činech. Podnikáme bez ohledu na rozdíly, pokud jde o zájmy, původ, původ, pohlaví, náboženství, věk a sexuální orientaci. Ve skutečnosti věříme, že rozmanitost urychluje pokrok, ale všichni sdílíme stejné čtyři hlavní zásady:

  • Orientujeme se na výsledek, toužíme vyhrávat a zlepšovat se každý den
  • Máme týmového ducha, vyjadřujícího ochotu vzájemně se podporovat a spolupracovat jako tým
  • Máme chuť se učit, zlepšovat a sdílet naše znalosti, učit se jeden od druhého
  • Komunikujeme, jsme transparentní a upřímní

Myslíme pozitivně

Naše týmy jsou složené z lidí, kteří pocházejí z různých prostředí, mají různé zkušenosti a spoustu nápadů, ale všichni v De Heus sdílejí stejnou motivaci a odhodlání zlepšovat výkon a zdraví zvířat. Podpora našich zákazníků, producentů masa, ryb, mléka a vajec; při řešení stále se měnících výzev vyžaduje pozitivní myšlení typu „to zvládneme“ a podnikatelského ducha.

Hodíte se k nám?

Možná ještě více než skrz dovednosti a zkušenosti, vybíráme naše zaměstnance v souladu s naší firemní kulturou. Věříme, že talent bude vzkvétat pouze ve správném organizačním kontextu. Zaměřujeme se proto na shodu mezi ambicemi a osobnostmi našich potenciálních zaměstnanců a strategií, cíli a firemní kulturou společnosti De Heus.

V rámci náborového procesu používáme online hodnocení k získání vhledu do osobnostních rysů a přirozených talentů našich potenciálních zaměstnanců. Dokončení takového hodnocení je zároveň pro kandidáty cennou zkušeností, která jim umožňuje získat nové podvědomí o jejich rozvojovém potenciálu.

Vědět, kdo jste, co dokážete a co se můžete naučit, poskytuje skvělý základ pro plán osobního rozvoje.

Vzdělávání a rozvoj

Věříme, že naši lidé jsou hybnou silou pokroku. Váš růst podpoříme! V rychle se rozvíjející organizaci právě naši zaměstnanci vytváří posun k dosažení naší strategie. Investujeme proto do rozvoje talentů a vytváříme kulturu aktivního vzdělávání a rozvoje.