Krůty

Současná plemena krůt mají dobrý potenciál pro dosažení dobrých technických výsledků za optimálních podmínek. Jako producent krůt chcete tento potenciál naplnit za svých podmínek. K dosažení nejlepších technických a ekonomických výsledků je nutná kombinace výživových produktů a podpory farmy. De Heus vyrábí vysoce kvalitní výživové produkty ve vynikajícím sortimentu krůt. To je založeno na našem celosvětovém výzkumu a vývoji a zkušenostech. Místní produkce a implementace krmivového programu spolu s podporou na farmě jsou klíčem k úspěchu na vaší farmě.

Nejlepší řešení krmení v kombinaci s optimální podporou

Ing. Jan Strašifták
Manažer sektoru drůbeže
Ing. Jan Strašifták
Manažer sektoru drůbeže

Vaše benefity z našeho přístupu k chovu krůt

Náš přístup ve výživě krůt je splnění požadavků na optimální produkci krmiv a podpory. Naše řešení jsou vědecky formulována tak, aby vyhovovala individuálním potřebám, na základě nejnovějšího výzkumu a našich celosvětových zkušeností. Naším cílem je krmit ptáky podle jejich genetického potenciálu.

Krmiva a služby

Krmiva a služby pro krůty

Jako chovatel krůt usilujete o nejlepší technické a ekonomické výsledky. K tomuto výsledku přispívá krmivo, systém ustájení a dobré životní podmínky Vašich zvířat. Proto potřebujete partnera, který Vás bude podporovat ve všech těchto oblastech. De Heus a.s. má své kořeny v chovu drůbeže, takže si můžete být jisti nejlepšími výsledky.

Více produktů a služeb

Výzkum drůbeže

De Heus neustále zdokonaluje své drůbeží programy, aby dosáhl nejlepších výsledků na vaší farmě. Naše praktické zkušenosti s chovem drůbeže po celém světě jsou využívány v místních programech. De Heus provádí výzkum ve vlastních výzkumných a vývojových zařízeních v různých zemích.

Více o našich výzkumných programech

Často kladené otázky

Známe odpovědi na Vaše otázky

Dobrý start vašeho hejna zvýší jeho šance na dobrý výkon v pozdějším věku. Kromě vytváření správného prostředí, jako je teplota haly a přístup ke krmivu a vodě, bude mít krmivo také vliv na výkon během prvních dnů po příjezdu. Správný začátek pomůže zajistit stravu, která se skládá ze složek, které jsou relativně snadno stravitelné, a také z hladin živin potřebných pro růst a vývoj v této fázi. A konečně také fyzická kvalita krmiva pomůže zajistit dobrý příjem krmiva, který povede k dalšímu růstu.

Krmivo, voda, světlo a klima jsou nejdůležitějšími faktory, které určují produkční potenciál vašeho hejna. Je to také kombinace všech těchto faktorů, které vytvářejí nejlepší podmínky pro optimální zdraví a výkon. Naštěstí máme v De Heus jak specialisty na výživu, tak na management, kteří vám s tím mohou pomoci. Z hlediska výživy jde o správné živiny poskytované ve správném množství a ve správný čas. Na základě vlastních výsledků výzkumu a ve spolupráci s ostatními neustále zdokonalujeme naše doporučení ohledně krmení, abychom zajistili, že z našeho konce dosáhnete optimálních výsledků. Vzhledem k tomu, že optimalizace výkonu vašich krůt zahrnuje mnoho faktorů, obraťte se na odborníka, který s vámi prodiskutuje vaše možnosti a obdrží radu podle vaší konkrétní situace.

Zdraví střev je klíčem k optimalizaci výkonnosti Vaší drůbeže. Pouze zdravý pták je schopen podat maximální výkon. Jak si ale udržujete správné střevní zdraví? Ve společnosti De Heus jsme výzkumné studie, které jsme na toto téma provedli, převedli na praktická doporučení, která lze použít k udržení zdraví střev. Je základní součástí našich krmných receptur, abychom zajistili, že z toho budou mít prospěch vaši ptáci. Tato doporučení lze použít jako součást holistického přístupu, kde může mít podpůrnou roli také management a přísady. Požádejte svého specialistu o návrhy, jak dále zlepšit střevní zdraví vašich krůt.

Účinnost krmiva je důležitou proměnnou produkce pro mnoho zemědělců po celém světě. Když účinnost krmiva klesá nebo je neoptimální, první věcí, kterou musíte udělat, je analýza farmy s Vaším poradcem pro krmení a / nebo veterinářem. Můžeme vás však také podpořit, pokud chcete dále zlepšit efektivitu krmení hejna, které již funguje dobře. Naše rozsáhlé znalosti v oblasti řízení a krmení vám pomohou dokončit fáze krmení ve vztahu k cíli výroby, který máte na mysli. V souvislosti s tím je zde důležité mít na paměti genetický potenciál vašich ptáků. Spolu se zdravotním stavem vašich krůt určí potenciál vašeho hejna, pokud jde o účinnost krmení.

Ve společnosti De Heus neustále hledáme způsoby, jak dále optimalizovat náklady na krmivo. Na jedné straně to děláme inteligentním získáváním přísad a optimalizací našich výrobních procesů. Na druhou stranu pokračujeme v dalším zlepšování a optimalizaci složení krmiva, což má za následek lepší využití živin a výkon vašich brojlerových kuřat. Optimalizace může být provedena např. lepší porozumění nutričním požadavkům brojlerů v různém věku (přesné krmení), ale také studiem jednotlivých (nových) složek s ohledem na stravitelnost a dostupnost živin pro ptáka. A konečně, také nejnovější technologie výroby krmiv mohou pomoci zlepšit kvalitu krmiva a dostupnost živin.