Králíci a činčily

Řešení pro ramlice, výkrmové králíky a činčily

Jiří Barták, DiS.

Specialista pro králíky a činčily

Máte zájem o další informace?

Kontaktujte mě

Velkochovy králíků

V devadesátých letech minulého století vznikly v České republice faremní chovy králíků, které produkují vysoce kvalitní zdravé maso dle náročných požadavků zákazníků. V současné době jsou chována vysoce produktivní hybridní plemena králíků, která neustále zvyšují svůj růstový potenciál. Farmáři sledují nejnovější trendy v chovu králíků. Rozvíjejí své farmy dle nejmodernějších poznatků a v současné době se zaměřují především na potřeby welfare chovu králíků.

Pro chovatele brojlerových králíků společnost De Heus připravila ucelený systém výživy králíků. Pro výrobu krmných směsí pro králíky používáme pečlivě vybrané suroviny. Ve výrobním závodě v Běstovicích vyrábíme krmné směsi kvalitní technologií výroby. Výsledkem je stabilní, vysoce kvalitní krmná směs a tvrdé bezprašné granule.


Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Spolupráce na farmě, tím je De Heus výjimečné

Náš přístup založený na každodenní přítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postřehy pro podporu dalších tisíců farem po celém světě.

Více o našem přístupu

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.