Masný skot

Chcete zdravější hovězí dobytek? Zdravý hovězí dobytek je plodnější a roste rychleji. Produktivní a zdravé stádo je důležité z hlediska ekonomiky i z hlediska udržitelnosti. De Heus nabízí výživové a řídící programy pro všechny aspekty týkající se krmiv a chovu skotu. Chovejte na Vaší farmě produktivní a zdravé stádo.

Přispíváme k výnosné, zdravé a udržitelné farmě

Ing. Rudolf Kundrát
Manažer sektoru skotu
Ing. Rudolf Kundrát
Manažer sektoru skotu

Pomáháme Vám dosáhnout cílů Vaší farmy

Každý den přináší mnoho výzev souvisejících s udržováním zdraví zvířat v jednotlivých životních fázích jako je reprodukce, chov, růst a výkrm nebo výběr a nabídka nejlepší krmné dávky, krmiva apod. Jsme tu, abychom podpořili konkrétní potřeby Vaší farmy! Po analýze a diskusi o Vašich cílech Vám náš specialista poskytne praktické řešení na míru Vaší farmě, které zajistí zlepšení výkonnosti Vaší farmy.

  • Maximalizovaný podíl masa v kg
  • Dobře vyvinuté jalovice
  • Vylepšená plodnost Vašeho stáda

Krmiva a služby pro faremní chovy skotu

Společně s našimi specialisty na skot

Naši specialisté na hovězí dobytek jsou aktivní, mají podnikatelského ducha a vždy hledají zlepšení a vhodná řešení pro Vaše vyšší výnosy. Jejich zkušenosti a náš přístup jsou integrovány do našeho poradenství. De Heus produkty pro skot, krmné řady a naše dlouholetá praxe Vám zaručí, že Vám správně poradíme k dosažení co nejlepších výsledků a nejvyšší rovnováhy ve Vašem podnikání.

Další produkty a služby

Objemná krmiva

K ekonomicky úspěšnému výkrmu skotu je nezbytné plně využít růstový potenciál chovaných zvířat. Kvalitní objemná krmiva zabezpečující dostatečně intenzivní růst nejsou vždy dostupná v požadované míře, a proto se krmné směsi mohou lišit podle dostupných objemných krmiv na farmě.

Zjistěte více

Často kladené otázky

Známe odpovědi na Vaše otázky

Hlavními výdaji jsou nákup Vašich zvířat a krmivo, které zvířata žerou. Je důležité kupovat dobře vyvinutá zvířata za dobrou kupní cenu. Dobře vyvinutá a zdravá zvířata lépe prospívají a jsou výnosnější. Tato zvířata vyžadují vyváženou dávku pro bezpečné trávení a optimální produkci.

Požádejte o radu některého z našich specialistů na skot

Ano, tekuté krmivo zlepší růst Vašich telat a vy optimálně využijete jejich růstový potenciál. Mladá zvířata jsou ve svém růstu efektivnější. Suplementace zvyšuje růst vašich telat, zvyšuje vývoj jejich bachoru a příjem krmiva.

Podívejte se na naše produkty pro telata

Krmivo je základem pro ziskový a udržitelný rozsáhlý provoz hovězího masa. Zásadní je management řízení pastvin a pasení stáda po celý rok. V průběhu roku se dostupnost píce a její kvalita značně liší. Pro optimální využití píce je, pro zachování produktivity a ziskovosti, nezbytný plán pastvy spolu se správným doplňováním.

More about roughage management

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.