Drůbež

Řešení pro brojlery, nosnice a další druhy

Ing. Jan Strašifták

Manažer sektoru drůbeže

Máte zájem o další informace?

Neváhejte mě kontaktovat

Napomáháme ke zdravým kuřatům a Vašim úspěchům na farmě

Aktivně rozvíjíme nové znalosti intenzivními výzkumnými programy ve vlastních výzkumných a vývojových zařízeních v Evropě a Asii. S cílem nabídnout Vám nejlepší výživová, ekonomická a technická řešení pro všechny druhy genetiky za všech okolností. Bereme Vaše cíle v oblasti zdraví a produkce zvířat a kvalitu Vašeho konečného produktu jako náš základní výchozí bod.


Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Výzkum

De Heus neustále zdokonaluje své drůbeží programy, aby dosáhl nejlepších výsledků na Vaší farmě. Naše celosvětové zkušenosti s chovem drůbeže se promítají do praktických místních řešení. A zkušenost každým dnem roste díky intenzivním výzkumným programům v našich vlastních výzkumných a vývojových zařízeních v Evropě a Asii. S cílem nabídnout Vám nejlepší ekonomická a technická řešení pro všechny druhy plemen za všech okolností. Vezmeme Vaše cíle v oblasti zdraví a uniformity zvířat a kvalitu Vašeho konečného produktu jako náš základní výchozí bod.

Zkušenosti o drůbeži

Díky nejnovějším a nejlepším poznatkům o drůbeži se Vaše farma nasměruje vpřed. Prostřednictvím De Heus máte přístup k těmto novým poznatkům získaným na našich vlastních testovacích farmách, zařízeních pro výzkum a vývoj a (R & D-) partnerů. Tyto postřehy Vám přinášíme praktickým způsobem prostřednictvím našich specialistů, nástrojů, článků a mimo kurz v našich řešeních krmení. S našimi nástroji pro správu a našimi radami, například ohledně ventilace, chovu, vodního hospodářství a správy krmiv, vy a De Heus spolupracujete na dosažení vašich zemědělských cílů.


Koncept CoolCare®

Tepelný stres je běžný jev v mnoha zemích po celém světě. Tepelný stres vytváří u Vašich zvířat fyziologickou dysbalanci. Tato dysbalance negativně ovlivňuje zdravotní stav, welfare a produkci. To vede ke snižování ekonomického profitu farem. Není toto dobrý důvod k prevenci a k eliminaci tepelného stresu?

Více o konceptu CoolCare®

Spolupráce na farmě, tím je De Heus výjimečné

Náš přístup založený na každodenní přítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postřehy pro podporu dalších tisíců farem po celém světě.

Více o našem přístupu

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.