Domovská stránka / Výživa zvířat / Drůbež

Drůbež


Každá farma drůbeže se vyznačuje kombinací mnoha jednotlivých prvků, které se společně podílí na tvorbě životních podmínek chované drůbeže. Jejich vzájemný soulad a optimální nastavení především ve prospěch chované drůbeže se pak v konečné fázi odráží ve stabilním dosahování velmi dobrých ekonomických ukazatelů chovů.

Mezi nejdůležitější prvky chovu drůbeže jistě patří dobrý management, vhodně zvolená genetika, kvalitní stájové prostředí, dostatek nezávadné napájecí vody, a samozřejmě i optimální výživa. Pokud totiž od drůbeže skutečně očekáváme dosažení maximálního ekonomického efektu, vhodně zvolená a především dobře vyvážená krmná dávka hraje jistě klíčovou roli. De Heus jako společnost se 100 letou tradicí ve výživě si tuto skutečnost velmi dobře uvědomuje, a proto vytváří všechna svá krmiva a nutriční koncepty pro drůbež s důrazem na tuto klíčovou roli výživy.
 
Ale De Heus nenabízí svým partnerům „jenom výživu ve formě dodaných krmiv“. Nedílnou součástí naší úspěšné strategie je podpora našich obchodních partnerů formou odborného poradenství prostřednictvím našich specialistů přímo v chovech. Naším cílem je totiž „společné dosahování“ nejlepších možných ekonomických výsledků v chovech našich zákazníků. Uvědomujeme si, že pouze když budou naši zákazníci úspěšní, budeme se také rozvíjet!
 
Náš široký sortiment výrobků pro brojlery, nosnice, kachny a krůty spolu s krmivy pro rodičovské chovy všech těchto kategorií drůbeže zahrnuje právě výživové koncepty navržené tak, aby plně pokrývaly nutriční požadavky těchto jednotlivých kategorií drůbeže.

Řešíte nějaký problém na farmě a chcete znát i názor našeho specialisty? Nebo jen se chcete dozvědět více o krmivech a výkrmových plánech? Stačí, když se s námi spojíte a rádi vám pomůžeme. Kontakty naleznete ZDE.

Tyto webové stránky využívají soubory cookie