Služby a poradenství

Víc než výživa zvířat

Široká nabídka služeb

Jsme plnohodnotným dodavatelem výživy a poskytujeme našim zákazníkům koncepty výživy, které zajišťují maximální zdraví zvířat a optimální výkon. Dále jim poskytujeme služby a rady, které potřebují k rozvoji jejich podnikání.

Naši specialisté jsou podporováni odborníky na širokou škálu témat. Od veterinářů, kteří se specializují na jeden druh, přes odborníky na proudění vzduchu a vnitřní klima stájí a od odborníků na složení tekutých krmiv z vedlejších produktů pro prasata až po odborníky vyškolené v optimalizaci dojicích robotů pro dojnice.


Spolupráce na farmě, tím je De Heus výjimečné

Náš přístup založený na každodenní přítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postřehy pro podporu dalších tisíců farem po celém světě.

Více o našem přístupu

Žádné dvě farmy nejsou stejné, ani řešení!

Každá farma je jiná a vyžaduje vlastní specifickou strategii krmení, aby zvířata byla zdravá a měla optimální výkon. Ve společnosti De Heus se snažíme zlepšit výkon a zajistit klid, vyvíjet strategie pro nákladově efektivní výrobu, která se také postará o dopad na životní prostředí a vždy rychle reaguje na změny na různých trzích.

Váš přístup

Bereme v úvahu všechny aspekty vaší farmy

Vaše krmivo

Definujeme strategii krmení na míru vaší farmě

Váš výkon

Pomáháme zlepšovat vaše výsledky a výkon


Služby obecné

Naše služby

Každá situace s chovem zvířat je jiná. Správné řešení je důležité. De Heus se přizpůsobí Vaší jedinečné situaci a poskytuje Vám nejlepší řešení a služby.

Další produkty a služby

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.