DRUHY KRMIV

Dodáme Vám všechny druhy krmiv pro zvířata

Můžete vidět rozdíl

Vyvažovat nutriční požadavky zvířat se stále náročnějším světem je každodenní výzva. Náš přístup ke krmivům nikdy nebyl o jednoduchých řešeních, protože neexistují žádné zkratky k vysoce kvalitní výživě zvířat. Pečlivě zkoumáme vše od kvality surovin až po výhody jednotlivých ingrediencí pro každou skupinu zvířat. Studujeme přínosy pro zdraví a zkoumáme výživové hodnoty v životních cyklech a to, jak fungují konkrétní vzorce v různých klimatických podmínkách a podmínkách.


Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Podpora farmářů po celém světě

Farmáři po celém světě čerpají z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, které potřebují, je vždy nablízku. Díky naší rozsáhlé logistické síti můžeme rychle a efektivně zásobovat farmáře kdekoli na světě.

Najdete nás zde

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.