PREMIXY

Naše recepty šijeme na míru Vašim potřebám

Farmáři po celém světě se spoléhají na naše premixy

Premixy od De Heus jsou pokročilé, přizpůsobené směsi různých mikro přísad, které lze dávkovat a míchat s vašimi vlastními přísadami podle vašich individuálních specifikací. Je důležité zajistit správné a rovnoměrné rozdělení mikro přísad, jako jsou vitamíny, minerály a aminokyseliny. Je důležité, aby každé zvíře získalo přesně rovnováhu, kterou potřebuje.

Chcete-li poskytovat lepší výživu, musíte zajistit stabilní přísun těch nejlepších ingrediencí z důvěryhodných zdrojů. Proto se farmáři po celém světě spoléhají na konzistentní kvalitu našich premixů, protože v tom neděláme a nebudeme dělat kompromisy. Kromě toho pravidelně testujeme a analyzujeme každou formulaci, abychom zajistili rovnoměrné rozptýlení živin při aplikaci na větší objemy krmiva.

Flexibilní recepty

Můžeme dávkovat a míchat mikro přísady v požadovaných objemech / množstvích a šaržích. Při vývoji našich nutričních řešení vždy optimálně využíváme terawské materiály, které jsou již k dispozici na farmě. Tato metoda nám umožňuje nabízet flexibilní recepty krmiv.

Další druhy

Podpora ve všech Vašich aplikacích premixů

Díky celosvětovým výrobním závodům a našemu přístupu „na farmě“ jsme získali širokou škálu znalostí a zkušeností ve všech aspektech krmivového řetězce. Tyto znalosti a zkušenosti používáme k tomu, abychom vám poskytli optimální a přizpůsobené řešení krmení. Podle našeho názoru zahrnuje řešení na míru také poradenství, jak používat premixy v kombinaci s místně dostupnými surovinami. Přidáváme hodnotu vašemu výrobnímu procesu a nabízíme profesionální rady týkající se správy krmení vašich zvířat.


Podpora farmářů po celém světě

Farmáři po celém světě čerpají z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, které potřebují, je vždy nablízku. Díky naší rozsáhlé logistické síti můžeme rychle a efektivně zásobovat farmáře kdekoli na světě.

Najdete nás zde

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.