Ovce a kozy

V De Heus máme bohaté zkušenosti s výživou ovcí a koz a také široké možnosti použití vstupních surovin. Pro chovatele ovcí a koz jsme připravili sortiment startérových a produkčních směsí, které splňují požadavky chovatelů místního regionu.

Krmiva De Heus přispívají k výnosné, zdravé a udržitelné farmě

Ing. Rudolf Kundrát
Manažer sektoru skotu
Ing. Rudolf Kundrát
Manažer sektoru skotu

Produkty a služby pro ovce a kozy

Společně s našimi specialisty

Naši specialisté v sektoru přežvýkavců jsou aktivní, mají podnikatelského ducha a vždy hledají zlepšení a vhodná řešení pro Vaše vyšší výnosy. Jejich zkušenosti a náš přístup jsou integrovány do našeho poradenství. De Heus produkty pro skot, krmné řady a naše dlouholetá praxe Vám zaručí, že Vám správně poradíme k dosažení co nejlepších výsledků a nejvyšší rovnováhy ve Vašem podnikání.

Další produkty a služby

Pomáháme dosáhnout Vašich farmářských cílů

Každý den přináší mnoho výzev souvisejících s udržováním zdraví zvířat v jednotlivých životních fázích jako je reprodukce, chov, růst a výkrm nebo výběr a nabídka nejlepší krmné dávky, krmiva apod. Jsme tu, abychom podpořili konkrétní potřeby Vaší farmy! Po analýze a diskusi o Vašich cílech Vám náš specialista poskytne praktické řešení na míru Vaší farmě, které zajistí zlepšení výkonnosti Vaší farmy.

  • dobrý start
  • vyrovnaný růst

Náš výzkum

V De Heus neustále zdokonalujeme vlastní programy pro výživu jednotlivých druhů zvířat, abychom dosáhli nejlepších možných výsledků. Provádíme studie ve vlastních výzkumných a vývojových zařízeních v různých zemích. Naše praktické zkušenosti a programy jsou následně využívány v místních chovech po celém světě.

Více o našich výzkumných programech

Spolupráce na farmě, tím je De Heus výjimečné

Náš přístup založený na každodenní přítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postřehy pro podporu dalších tisíců farem po celém světě.

Více o našem přístupu

Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.