Telata a jalovice

Mladá populace je budoucností vaší mléčné farmy. Mladý chov má velký význam pro zdravé stádo dojnic s vysokou celoživotní produkcí. De Heus nabízí programy výživy a péče o všechny aspekty týkající se telat a jalovic.

Zvířata s vysokou celoživotní užitkovostí

Ing. Rudolf Kundrát
Manažer sektoru skotu
Ing. Rudolf Kundrát
Manažer sektoru skotu

Pomáháme dosáhnout Vašich farmářských cílů při odchovu telat a jalovic

Každý den přináší mnoho výzev souvisejících s udržováním zdraví zvířat v jednotlivých životních fázích jako je reprodukce, chov, růst a výkrm nebo výběr a nabídka nejlepší krmné dávky, krmiva apod. Jsme tu, abychom podpořili konkrétní potřeby Vaší farmy! Po analýze a diskusi o Vašich cílech Vám náš specialista poskytne praktické řešení na míru Vaší farmě, které zajistí zlepšení výkonnosti Vaší farmy.

  • dobrý start
  • vyrovnaný růst
  • dobře vyvinuté jalovice

Krmiva a služby pro telata a jalovice

Společně s našimi specialisty

Naši specialisté na hovězí dobytek jsou aktivní, mají podnikatelského ducha a vždy hledají zlepšení a vhodná řešení pro Vaše vyšší výnosy. Jejich zkušenosti a náš přístup jsou integrovány do našeho poradenství. De Heus produkty pro skot, krmné řady a naše dlouholetá praxe Vám zaručí, že Vám správně poradíme k dosažení co nejlepších výsledků a nejvyšší rovnováhy ve Vašem podnikání.

Další produkty a služby

Odchovaná telata se stávají prvotřídními jalovicemi díky Kaliber plánu

Jako chovatel dojnic nepřetržitě pracujete na tom, aby Vaše dojnice byly zdravé a optimálně produkovaly. O to jde u zvířat s vysokou celoživotní užitkovostí. Zvířata s dobrým vývojem skeletu bez tuku mají vyšší celoživotní produkci. Říkáme jim jalovice, jalovice s Kaliberem!

Více o Kaliber plánu


Často kladené otázky

Známe odpovědi na Vaše otázky

Aby se z jalovice stala dobře vyvinutá a produktivní kráva, je při jejím chovu důležitých nejen prvních 6 měsíců, ale celé období od narození do porodu. V každé fázi života Vašich jakovic jsou jiné nutriční potřeby. Plán odchovu telat Kaliber Plan splňuje požadavky Vašich jalovic v každé fázi života. Plán chovu Kaliber poskytuje optimální strategii krmení, která vyhoví Vaší konkrétní situaci na farmě. Díky tomu budete chovat jalovice s Kaliberem! 

Dobrá správa mleziva zajišťuje zdravý start do života Vašich telat. Poskytnutí dostatečného množství vysoce kvalitního mleziva zvyšuje imunitu a snižuje riziko průjmu.

Přečíst více o tomto tématu

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.