Minerální a doplňková krmiva

Zvláštní péče o všechny životní etapy Vašich zvířat

Dobrý začátek je polovina úspěchu

Jako zemědělec chcete chovat zvířata, která mají dobrý výkon. Společným jmenovatelem specializací De Heus je, že všechny jsou navrženy tak, aby splňovaly klíčový účel, a to od poskytnutí nejlepšího startu do života mladým zvířatům až po řešení důležitých fází jejich produktivních životních cyklů.

Mladá zvířata si zaslouží to nejlepší

Každé mladé zvíře prochází stejným růstovým procesem, ale dělá to svým vlastním tempem a svým vlastním způsobem. To závisí na faktorech, jako je genetika, prostředí, management atd. Během prvního týdne života je zdraví mladých zvířat velmi křehké.

Další druhy krmiv

Správná výživa ve správný čas

De Heus vyvíjí speciality na podporu zvířat prostřednictvím fází vysoké intenzity produkčního cyklu. Například speciální výrobky, které udržují vaše dojnice zdravé během období sucha nebo které zvyšují plodnost a laktaci prasnic. Kombinace našich rozsáhlých nutričních znalostí v kombinaci s našimi znalostmi o tom, co je běžnou praxí, nám umožňuje určit naše speciality s vysokou přesností, abychom dodali přesné živiny ve správný čas.

Stimulace chutnosti mladých zvířat

V našich specialitách pro mladá zvířata zajišťujeme, aby bílkoviny byly velmi stravitelné a formulované tak, aby stimulovaly chutnost mladých zvířat.

Naše formulační a výrobní technologie jsou navrženy tak, aby vytvářely produkt se správnou strukturou, který zvyšuje absorpci zvířete a podporuje optimální trávení všech životně důležitých živin. Pozorováním mladých zvířat na našich vlastních farmách a na farmách našich zákazníků jsme byli schopni vytvořit výživové vzorce a řešení, která zajistí optimální start na všech typech farem.

Podpora zdraví mladých zvířat

Naše speciality pro mladá zvířata jsou navrženy tak, aby podporovaly zdraví a zvyšovaly odolnost vůči infekcím v nejzranitelnější fázi jejich života. Naše výživa mladých zvířat navíc usnadňuje přechod na jinou stravu a problémy spojené s odstavením. Produktové řady se bezproblémově propojují a podporují vývoj v každé životní fázi.

Podpora farmářů po celém světě

Farmáři po celém světě čerpají z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, které potřebují, je vždy nablízku. Díky naší rozsáhlé logistické síti můžeme rychle a efektivně zásobovat farmáře kdekoli na světě.

Najdete nás zde

Zemědělci z celého světa sdílejí svůj úspěch

Podívejte se, jak poskytujeme naše odborné znalosti v krmivech pro zemědělce na celém světě. Nechte se inspirovat jejich úspěchy.