Ryby

Trh akvakultury se rychle vyvíjí. Poptávka po bezpečných a udržitelných zdrojích ryb roste. Akvakultura musí uspokojit náročnější a selektivnější spotřebitele, kteří uznávají hodnotu výživných a udržitelně vyráběných potravin. Ve společnosti De Heus úzce spolupracujeme s rybářstvím, abychom těmto požadavkům vyhověli. Pro český trh máme aktuální nabídku krmiv na výkrm kapra.

Josef Kyncl
Specialista
Josef Kyncl
Specialista

Produkty a služby pro ryby

Aquakultura

Naši specialisté jsou aktivní, podnikaví a vždy hledají řešení pro zlepšení a vyšší návratnost Vaší společnosti. V kombinaci s naším přístupem na farmě či rybářství, širokou škálou krmiv a služeb a našimi praktickými koncepty Vám tento základní přístup zajistí správnou radu ve správný čas a nejlepší výsledek a nejvyšší rovnováhu na Vaší farmě/rybářství.

Další produkty a služby

Náš výzkum

V De Heus neustále zdokonalujeme vlastní programy pro výživu jednotlivých druhů zvířat, abychom dosáhli nejlepších možných výsledků. Provádíme studie ve vlastních výzkumných a vývojových zařízeních v různých zemích. Naše praktické zkušenosti a programy jsou následně využívány v místních chovech po celém světě.

Více o našich výzkumných programech

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.