KONCENTRÁTY

Složení pro stimulaci výsledků a zdraví

Míchání s De Heus

De Heus je prémiovým výrobcem krmiv a komponentů krmiv již více než století. Každá formulace je vytvořena v našich vlastních závodech podle našich náročných standardů. Zemědělci po celém světě těžili z našich rozsáhlých znalostí, což nám umožnilo významně změnit jejich a jejich zvířata.

Máme specialisty na technologii krmiv, zajišťování kvality, mikroklima, kontrolu kvality, výživu, chov a řízení stáda. Koncentráty lze dávkovat a mísit s vašimi vlastními makro přísadami podle vašich individuálních specifikací.

S našimi koncentráty poznáte rozdíl

Před zvážením outsourcingu dodávek také optimálně využíváme suroviny, které jsou již na farmě k dispozici. Tato metoda nám umožňuje nabízet flexibilní recepty krmiv. Náš tým specialistů vám také může rychle a efektivně poradit s vylepšením všech vašich „činností při výrobě krmiv“.

Další druhy krmiv

Konzistentní krmivo po celý rok

Naše koncentráty obsahují všechny základní živiny, jako jsou vitamíny, mikro-minerály, makro-minerály, aminokyseliny, přísady a zdroje bílkovin, které lze snadno mísit s vašimi vlastními surovinami. To umožňuje vyrábět vysoce kvalitní a konzistentní krmivo po celý rok.

Podpora farmářů po celém světě

Farmáři po celém světě čerpají z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, které potřebují, je vždy nablízku. Díky naší rozsáhlé logistické síti můžeme rychle a efektivně zásobovat farmáře kdekoli na světě.

Najdete nás zde

Farmáři z celého světa sdílejí svůj úspěch

Podívejte se, jak poskytujeme naše odborné znalosti v krmivech pro zemědělce na celém světě. Nechte se inspirovat jejich úspěchy.