Naše poslání

Lepší přístup k bezpečným a zdravým potravinám

Pracujeme na zajištění bezpečného a zdravého jídla po celém světě

Každý den pracujeme na zajištění lepšího přístupu k bezpečnému a zdravému jídlu pro rostoucí globální populaci. Děláme to tak, že poskytujeme našim zákazníkům produkty a služby, které potřebují k péči o jejich zvířata a řízení udržitelného rozvoje jejich podnikání. To se odráží v poslání a vizi naší společnosti.

Naše mise

Jako rodinný podnik zabývající se výživou zvířat přispíváme k udržitelné produkci bezpečných a zdravých potravin.

Děláme to podporou našich zákazníků - producentů masa, ryb, mléka a vajec - a neustálým zlepšováním kvality, transparentnosti a spolupráce v celém potravinářském řetězci.

Naše vize

De Heus Animal Nutrition přispívá k udržitelnosti a dostupnosti bezpečných a zdravých potravin po celém světě. Děláme to s maximální péčí o klima, životní prostředí a dobré životní podmínky zvířat.

Svými výrobky, znalostmi a zkušenostmi přispíváme k rozvoji zemědělského sektoru, zlepšování životních podmínek a ekonomickému rozvoji místních komunit, ve kterých působíme. Toho dosahujeme prostřednictvím aktivních, podnikavých a pro věc zapálených zaměstnanců, kteří se nadále rozvíjejí. Každý den společně přebíráme odpovědnost za uskutečnění naší vize.

Pět pilířů De Heus

Prostřednictvím našich produktů, znalostí a zkušeností pomáháme našim zákazníkům, malým i velkým farmářům, integracím a dalším producentům krmiv po celém světě. Náš jedinečný příslib popisuje pět unikátních charakteristik. Jsou v našich genech; dělají nás tím, čím jsme: hnací silou pokroku.

Jsme podnikaví

Jako rodinná firma. Už čtyři generace pracujeme jako podnikatelé pro podnikatele. Aktivně hledáme příležitosti k vytváření hodnot a dopadu v řetězci produkce živočišných bílkovin. Se skvělými výsledky. Spolupracujeme se zemědělci v mnoha částech světa, od vysoce rozvinutých zemědělských trhů po země, kde se zemědělský sektor teprve vyvíjí.

Nabízíme kvalitu

Jsme hrdí na to, co umíme nejlépe: co nejefektivněji a udržitelněji přeměňovat suroviny na živočišné bílkoviny. Zajišťujeme kvalitu našich produktů a povzbuzujeme naše zaměstnance, aby se zaměřili na tuto kvalitu jako svou hlavní prioritu.

 

Nabízíme výsledky

Se zkušeným týmem tisíců profesionálů pracujících ve více než 20 zemích. Naši odborníci na výživu, produktoví manažeři, operátoři výroby, výzkumní pracovníci a mnoho dalších přispívají každý den k pokroku našich zákazníků. Děláme to tak, že přizpůsobujeme naše řešení jejich konkrétním potřebám a poskytujeme optimální výkon.

Neustále se zlepšujeme

Doporučujeme našim zaměstnancům, aby se každý den zlepšovali. Hledáním nejlepšího řešení v každé situaci, zkoumáním a vývojem nových nápadů, konceptů a řešení.

Jsme nezávislí

Stanovili jsme si vlastní směr. Přispívání k dostupnosti a dostupnosti bezpečných a zdravých potravin udržitelným způsobem. Radíme našim zákazníkům na základě jejich potřeb a zájmů a jsme hrdí na poskytování čestných a spolehlivých rad. Protože jejich úspěch je pro nás zásadní.


Spolupráce na farmě, tím je De Heus výjimečné

Náš přístup založený na každodenní přítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postřehy pro podporu dalších tisíců farem po celém světě.

Více o našem přístupu

Cíle udržitelného rozvoje

Cíle udržitelného rozvoje zavedené Organizací spojených národů v roce 2015 jsou obecně uznávány jako plán lepšího světa pro lidi na celém světě. Ve společnosti De Heus jsme hrdí na to, že můžeme přispět k dosažení několika cílů udržitelného rozvoje.

Zahájení nových operací v zemích, kde se odvětví zemědělství stále vyvíjí, vytváří příležitosti pro místní zemědělce, kteří mají přístup k vysoce kvalitnímu krmivu nebo mohou lokálně prodávat suroviny. To posiluje místní ekonomiky a působí jako setrvačník pro rozvoj místních komunit. Příkladem tohoto příspěvku je otevření prvního víceúčelového závodu na výrobu krmiv pro zvířata evropskou společností v Ghaně na podzim 2020


Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.