Dosáhněte svých cílů

My Vám pomůžeme

De Heus a.s. v České republice

Společnost De Heus a.s. vyrábí krmné směsi, premixy a koncentráty pro hospodářská zvířata. K jejich výrobě používáme suroviny prvotřídní kvality a čerpáme z dlouholetých zkušeností naší mateřské společnosti De Heus Animal Nutrition, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. Výrobní podniky v Marefách u Bučovic a v Běstovicích u Chocně vyrábí v současnosti přes 320 tisíc tun ročně, čímž se řadíme mezi nejvýznamnější producenty krmiv v České a Slovenské republice. 

Jsme De Heus, Váš výrobce krmiv

Centrála a výrobna - Marefy u Bučovic

Výrobní závod a centrála společnosti De Heus a.s. sídlí v Marefách u Bučovic.

Marefy 144, 685 01 Bučovice, info@deheus.cz, +420 517 307 701

Výrobní závod - Běstovice u Chocně

Další výrobní závod se nachází v Běstovicích u Chocně.

Běstovice 115, 56501 Choceň, info@deheus.cz, +420 517 307 701


Naše firemní kultura je jedinečná

K tomu, abychom dosáhli našich cílů, jsou nezbytní nadšení a oddaní zaměstnanci. Lidé, kteří projevují podnikatelského ducha, odhodlání a vedoucí postavení, mohou přispět k růstu a úspěchu naší společnosti nyní i v budoucnosti!

Firemní kultura

Z historie Maref

Historie výroby krmných směsí v Marefách spadá do 80. let minulého století, kdy byl dokončen výrobní areál, který patřil firmě ZZN Vyškov. Po roce 1989 ovšem výroba krmných směsí v Marefách upadala a nakonec byla zastavena. V roce 1996 se však areál dostal do soukromých rukou a od roku 1998 se opět rozjela produkce krmných směsí pod názvem Slavkovské krmné směsi (SKS). V následujících letech se firma velice rychle rozvíjela, zvyšovaly se objemy produkce a SKS se stalo významným hráčem v segmentu prestartérů pro prasata a dalších.

De Heus přichází

V roce 2007 se stala majitelem SKS nadnárodní nizozemská společnost De Heus, která je i po 100 letech od svého založení 100% rodinnou firmou. Výrobky společnosti De Heus se prodávají ve více jak 35 zemích světa a společnost patří mezi 20 největších krmivářských firem na světě. V březnu 2009 skupina De Heus koupila další krmivářskou firmu - Zemědělské služby Běstovice, nacházející se v blízkosti Chocně.

Z historie Běstovic

Počátek výroby krmných směsí v Běstovicích sahá do roku 1967, kdy patřila společnosti ZZN Hradec Králové. Pod touto značkou vyráběla továrna až do roku 1993, kdy byla zprivatizována a poté dostala název Zemědělské služby Běstovice (ZeS). V dubnu 2009 se stala většinovým akcionářem společnosti skupina De Heus Animal Nutrition.

Společnou cestou

V lednu 2010 se SKS a ZeS spojily a přejmenovaly na De Heus a.s. Společně jsme se takto stali výrobcem krmiv pro všechny skupiny hospodářských zvířat, čímž se mezi české a slovenské farmáře dostává know-how a dlouholeté zkušenosti nejen z Nizozemska, ale prakticky z celého světa.

  • 2015 - postavena nová výrobna v Běstovicích
  • 2017 - 10 let De Heus na českém trhu
  • 2018 - akvizice závodu v Kendicích na Slovensku
  • 2020 - spuštění nové výrobny v Kendicích

Certifikováno několika mezinárodními systémy kvality

Abychom zajistili jakost našich produktů i přísad, jsme certifikováni pro několik mezinárodních systémů kvality, jako je GMP +.

Více o našich certifikátech