Hmyz

Přikrmovací krmivo pro hmyz, cvrčky a šváby, je dalším rozšířením bohatého portfolia krmiv De Heus pod označení HM1. Krmivo je vyráběno v sypké i granulované formě. Obsahuje mimo jiné živočišný protein.

Josef Kyncl
Specialista
Josef Kyncl
Specialista

Krmiva a služby

Krmiva a služby

Jako chovatel zvířat usilujete o nejlepší technické a ekonomické výsledky. K tomuto výsledku přispívá krmivo, systém ustájení a dobré životní podmínky Vašich zvířat. Proto potřebujete partnera, který Vás bude podporovat ve všech těchto oblastech. De Heus a.s. má své kořeny v chovu zvířat, takže si můžete být jisti nejlepšími výsledky.

Více produktů a služeb

Náš výzkum

V De Heus neustále zdokonalujeme vlastní programy pro výživu jednotlivých druhů zvířat, abychom dosáhli nejlepších možných výsledků. Provádíme studie ve vlastních výzkumných a vývojových zařízeních v různých zemích. Naše praktické zkušenosti a programy jsou následně využívány v místních chovech po celém světě.

Více o našich výzkumných programech

Farmáři z celého světa sdílí svůj úspěch

Podívejte se, jak podporujeme farmáře po celém světě našimi odbornými znalostmi v oblasti krmiv a výživy zvířat. Nechte se inspirovat jejich úspěšnými příběhy.