Logistik nákupu - Marefy

Jsme součástí úspěšné mezinárodní skupiny, která se specializuje na výrobu krmných směsí pro hospodářská zvířata. Do logistického týmu hledáme svědomitou a odpovědnou osobu na hlavní pracovní poměr.

Marefy u Bučovic

Plný úvazek

SŠ s maturitou

Pracovní pozice je otevřená

Mgr. Zuzana Kouřilová

personální manažerka   zkourilova@deheus.com

Logistik nákupu

Pro oddělení logistiky na centrále Marefy u Bučovic, hledáme kandidáta/ku na pozici: LOGISTIKY NÁKUPU.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • kontrola skladových zásob
  • plánování návozu surovin
  • objednávání surovin u vybraných dodavatelů
  • zajišťování externí kamionové dopravy pro návoz surovin na naše závody
  • komunikace s dodavateli a dopravci
  • spolupráce v rámci oddělení (zastupování + úzká spolupráce s logistiky nákupu)
  • administrativní podpora

Co od vás očekáváme?

  • střední odborné s maturitou
  • komunikativní znalost angličtiny (min. B1)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zkušenosti v nákupní logistice min. 1 rok
  • samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup

Co Vám nabízíme?

  • moderní a motivující pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, výhodné volání a internet i pro rodinné příslušníky, obědy za 25,-Kč, příspěvek na penzi, Benefitka karta pro volnočasové benefity, roční prémie, odměny za věrnost…)
  • nástup možný ihned

Formulář zájemce o práci v De Heus a.s.

Zaujala Vás naše nabídka?