Domovská stránka / Kariéra / Volné pozice / Operátor výroby - Běstovice u Chocně

Operátor výroby - Běstovice u Chocně

Máte rádi nové moderní technologie a rádi se učíte nové věci? Nevadí Vám práce na směny? Pokud jste si na některou otázku odpověděli ANO, pojďte pracovat k nám.

Pro výrobní závod v Běstovicích u Chocně hledáme pracovníka/-ci na hlavní pracovní poměr.

TATO POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE!
Získejte náborový příspěvek 20.000,- Kč

Náplň práce:
  • obsluha technologie pro příjem surovin do výroby, technologie expedice surovin, příprava ručních dávek surovin,

  • manipulace se surovinami pomocí VZV,
  • kontrolní činnost pro zajištění jakosti krmiv,

  • čištění a sanitace výrobní technologie.

Pracovní doba:
  • pracovní doba od pondělí do pátku: 1. týden od 5:45-14:45, 2. týden od 09:15-18:15, pravidelné střídání.
Požadavky:
  •  vyučen nebo SŠ s maturitou - zemědělské a/nebo technické zaměření,

  •  samostatnost, aktivní přístup,

  •  uživatelská znalost práce na PC,

  •  ŘP skupiny B.

Nabízíme:
  • práci v moderním automatizovaném provozu,

  • motivující prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti,

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzi po ZD, roční prémie, obědy/večeře za 20,-Kč, 5 týdnů dovolené, výhodné volání + internet i pro rodinné příslušníky, Benefitka kartu pro volnočasové benefity),
  • nástup možný ihned.

Více informací se dozvíte na tel.: 606 739 622 – Zuzana Kouřilová.

V případě zájmu nám po kliknutí na tlačítko níže pošlete svůj profesní životopis.

Stále hledáme nové kolegy. Zůstaňte informováni o nových pracovních místech prostřednictvím našich sociálních sítí.