Nová výrobna v Běstovicích se otevřela veřejnosti

09 června 2015
-
3 minut

V pátek 5.6.2015 proběhlo v areálu závodu v Běstovicích slavnostní otevření nové výrobny krmných směsí.

Akce se zúčastnilo přibližně 500 zákazníků a obchodních partnerů. Mezi významné hosty patřili majitelé z Nizozemského království, zástupce nizozemského velvyslanectví a kolegové z Polska a Holandska.
 
Na návštěvníky čekal bohatý doprovodný program (např. segwaye, mikromág, ochutnávka holandských sýrů, koncert několika hudebních skupin,…) a mimo jiné i prohlídka nové výrobny. Celý den se nesl v poklidném duchu, který byl zpestřen dobrým občerstvením a konverzací mezi návštěvníky a našimi specialisty na daný sektor zvířat.

Následující den se brány běstovické továrny otevřely pro širokou veřejnost. Celkem se na novou výrobnu přišlo podívat 300 lidí. Byli zde i bývalí zaměstnanci. Pro všechny účastníky bylo připraveno občerstvení a pro děti skákací hrad a balónky.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, kteří k nám do Běstovic přijeli a společně s námi oslavili otevření nové výrobny.

Doufáme, že se v tak hojném počtu sejdeme i u jiných příležitostí a budete nadále spokojeni s kvalitou našich produktů a servisem.