Máme více výhod s menším množstvím odpadu

16 zář 2020

Ko Zaw Moe Aung vstoupil do živočišné výroby v roce 1991 a od roku 2009 se věnuje chovu brojlerů. Vlastní přibližně 11 farem s 2 500 brojlery. Pan Zaw Moe Aung rozšiřuje ustájení a chová 15 000 kusů nosnic. Se společností De Heus Myanmar Ltd. spolupracuje od roku 2018.

Ko Zaw Moe Aung
Myanmar

Proč jste začali používat krmivo od De Heus?

Pan Zaw Moe Aung říká: "Hlavním důvodem, proč jsem si vybral společnost De Heus, byla její mezinárodní pověst a mezinárodní standardy kvality krmiv. Ostatní značky jsou více nehospodárné a méně výnosné. Krmiva De Heus pro brojlery, jako jsou 6010, 6020 a 6030, jsou pro farmáře přínosnější, protože nedochází k plýtvání."

Jaké jsou vaše současné cíle a výzvy?

V současné době je jedním z cílů Zaw Moe Aunga získat standardní vysoce kvalitní jednodenní kuřata (DOC). "Vím, že při nejlepším řízení farmy mohu získat nejkvalitnější DOC, ale nebudu mít takový zisk, jaký bych chtěl. Protože Myanmar zatím nemá stabilní trh, je jedním z mých hlavních problémů vysoká cena krmiva. Ačkoli je používání vysoce kvalitních krmiv s nízkým obsahem odpadu mnohem lukrativnější, nestálý trh je výzvou, které nyní čelím," říká pan Zaw Moe Aung.

.

Máme více výhod s menším množstvím odpadu

"Hlavním důvodem, proč jsem si vybral společnost De Heus, byla její mezinárodní pověst a mezinárodní standardy kvality krmiv."

Co se změnilo od doby, kdy jste se stal zákazníkem společnosti De Heus?

Pan Zaw Moe Aung : "Společnost De Heus Myanmar poskytuje obchodníkům s krmivy, včetně větších a menších farmářů v Myanmaru, finanční podporu a pomoc. Společnost De Heus Myanmar se vždy snaží o co nejlepší kvalitu a podporu v podobě servisu. Mým cílem je poskytovat nejlepší genetickou podporu společnosti De Heus a poskytovat našim spotřebitelům čerstvé, výživné a kvalitní maso. Společnost De Heus Myanmar mi přispívá svými nápady, které mi pomáhají realizovat mé cíle a růst. Jsem za to velmi vděčný."