Domovská stránka / Tiskové oddělení

Tiskové oddělení

De Heus a.s. je českou pobočku mezinárodní nizozemské společnosti De Heus Animal Nutrition, která patří mezi 20 největších výrobců krmiv pro hospodářská zvířata na světě. Společnost má vlastní výrobní závody kromě Nizozemí a České republiky také v Polsku, Španělsku, Portugalsku, Srbsku, Rusku, Vietnamu, Brazílii, Jihoafrické republice, Egyptě a Etiopii, a do mnoha dalších zemí světa své produkty vyváží. Od svého založení v roce 1911 je vlastněna již 4. generací rodiny De Heus.

Působení společnosti De Heus v ČR odstartovalo odkoupením bývalých Slavkovských krmných směsí (SKS) sídlících v Marefách u Bučovic v roce 2007. V roce 2009 proběhla akvizice Zemědělských služeb Běstovice (ZeS) nacházejících se ve východních Čechách u Chocně. Spojením těchto dvou firem v roce 2010 vznikla De Heus a.s., která zaměstnává celkem 150 lidí. Výrobna krmných směsí v Marefách, kde je zaměstnáno kolem 90 lidí, je největší továrnou na výrobu krmných směsí v ČR i v SR.

De Heus a.s. každoročně zvyšuje objem výroby. Hlavní část produkce tvoří krmiva pro drůbež, následují produkty pro prasata a skot. Dále vyrábíme krmiva pro králíky a koně. Nedílnou součástí výrobního programu jsou i pytlovaná krmiva pro koně a drobnochovy vyráběná pod značkou Energys a Energys hobby. V roce 2015 jsme úspěšně dokončili a otevřeli novou výrobnu krmných směsí v Běstovicích u Chocně. Tato továrna je vybavena nejnovějšími dostupnými technologiemi a díky tomu se zdvojnásobí výrobní kapacita tohoto závodu. V roce 2016 jsme expandovali na maďarský a německý trh.

Tiskové zprávy

De Heus rozšiřuje své aktivity na asijském trhu

De Heus v Srbsku posiluje svoji pozici

De Heus v Myanmaru slavnostně otevřelo 2. výrobnu

ukázat archiv

Soubory ke stažení

Zveme Vás ke stažení fotek, videí a další materiály o De Heus.

Tyto webové stránky využívají soubory cookie