Poultry Performance Plan

Koncept výživy brojlerů

Poultry Performance Plan

Naše společnost De Heus vyvinula pro výkrm brojlerů jedinečnou strategii - koncept výživy brojlerů POUTRY PERFORMANCE PLAN (PPP).

Jedná se o systém krmení brojlerových kuřat s přihlédnutím ke specifikům individuálních potřeb každého klienta, s cílem dosažení maximálních výsledků výroby.


Produkty konceptu Poultry Performance Plan

V rámci PPP dnes nabízíme chovatelům brojlerů 3, vzájemně mezi sebou kombinovatelné, živinové úrovně kompletních krmiv pro brojlery.

  • Br Top
  • Br Plus
  • Br Pro

Granulovaná, sypká, standard i NON GMO

V rámci těchto 3 živinových úrovní kompletních krmiv nabízíme krmiva granulovaná, standardní i v NON GMO standardu, krmiva v sypké variantě a také nově vytvořená krmiva granulovaná s podílem celé pšenice s názvem PlusMIX.

Naším cílem je doporučení pro daný chov efektivní kombinace mezi krmivy z našich řad Top, Plus a Pro tak, aby bylo zajištěno dosažení ekonomických cílů výsledků produkce, a to i s ohledem na podporu welfare vykrmovaných kuřat.


Kontaktujte nás

Zajímá Vás program PPP pro výkrm broilerů? Chcete pomoci s nastavením optimálního krmného plánu? Naši specialisté jsou připraveni zhodnotit výsledky minulého výkrmového cyklu a stanovených cílů a navrhnout Vám případné úpravy, tak abyste dosáhli co nejlepších ekonomických výsledků.