Fit!

Program "šitý na míru'' danému chovu

Fit! Program pro nosnice

Fit! je program snažící se nejlepším možným způsobem reagovat na požadavky nosnic, bez ohledu na typ hybrida, druh výroby, úroveň produkce, a to i v případě ne úplně optimálního zdravotního stavu hejna. Jeho jedinečnost na trhu spočívá v tom, že má komplexní přístup k aktuálním, individuálním požadavkům jednotlivých produkčních hejn.

V rámci Fit! programu nabízíme chovatelům nosnic "krmiva šitá na míru danému chovu". A to prostřednictvím speciální konstrukce dvou vzájemně se doplňujících pilířů. První pilíř tvoří kompletní krmivo, druhým pilířem je systém doplňků aditiv.

 

Kvalita surovin

Díky důkladné vstupní kontrole surovin, které jsou osvědčené a kvalitní, a moderní výrobní technologii, jsou tato krmiva zcela bezpečná pro slepice i lidi, a to jak pro personál farmy, tak i pro konečného spotřebitele vajec.

Vzhledem k vysokým požadavkům na kvalitu v rámci Fit! programu jsou tato krmiva efektivní i při velmi dlouhých obdobích produkce až do 90 týdnů věku, při zachování maximální možné výroby vajec a dobrého zdravotního stavu slepic.

Spojte se s našimi specialisty

Jsme připraveni Vám pomoci

Kontaktujte nás