Romelko

Revoluce v krmení selat

Více o důležitosti raného příjmu krmiva

Vašich selat

Získejte více informací

Stáhněte si náš dokument

Stáhněte si dokument Romelko®

Jak dosáhnout zdravých, dobře rostoucích selat

Jako chovatel chcete chovat zdravá selata, která dobře rostou. Snažíte se také o nejvyšší možnou návratnost investic. K dosažení tohoto cíle hrají hlavní roli dva faktory: krmivo prvotřídní kvality v kombinaci s optimálním managementem v prvních týdnech života. Poté mohou silná selata přejít na konvenční krmnou směs.

Kontaktujte naše specialisty

Jaké jsou benefity při používání přípravku Romelko®

Vysoce kvalitní prémiová krmiva zajišťují zdravý růst Vašich selat. Opatrný přechod na konvenční, levnější kompletní krmivo, zvyšuje Vaši návratnost investic. To je důvod, proč doporučujeme prémiové směsi, kde je to nutné, a kompletní, kde je to možné!

Větší míra přežití

Snižte úmrtnost selat krmením mléčných náhražek

Příprava k odstavu

Používání přípravku Romelko® pomáhá připravit selata na odstav

Zdravě rostoucí selata

Pomáhá Vašim selatům dosáhnout plného potenciálu

Zjistěte více o tom, jak dosáhnout zdravého a rychlého růstu Vašich selat

Zůstaňte v obraze s naším letákem Romelko® a dozvíte se více o tom, jak zvýšit míru přežití Vašich selat. Získejte zkušenosti od jiných chovatelů prasat !

Stáhnout leták o Romelku

Důležitost včasného příjmu krmiva

Každé sele prochází stejným procesem růstu, ale dělá to svým vlastním tempem a svým vlastním způsobem. To závisí na faktorech, jako je genetika, životní prostředí, management atd. V prvních týdnech života je zdraví selat křehké, jejich zažívací systém je nezralý a vyžaduje postupné vystavování různým surovinám. Tato postupná expozice usnadní přechod na jinou stravu a problémy spojené s odstavením. Proto je nezbytné zajistit vedle krmného mléka doplňková krmiva. Existuje pět důvodů, proč to udělat:

  • naučí se pít
  • naučí se jíst
  • naučí se trávit
  • stimuluje se jejich rychlý růst
  • získáte vysoký počet přeživší selatSpecializovaná továrna na krmení selat

Prémiová krmiva pro selata Romelko® se vyrábí v naší specializované továrně v Nizozemsku. Díky tomu můžeme v De Heus vyrábět krmiva pro selata ve stálé kvalitě, to znamená, že Vaše výsledky odchovu selta jsou konzistentní a předvídatelné.

Pravidelné krmení, když je to možné

Pokud Vaše selata projdou odstavením snadno a ve zdraví, mohou dříve přejít na konvenční krmení. Tím se zvyšuje Vaše návratnost investic. De Heus nabízí plán krmení na míru pro plynulý přechod. Prémiové krmivo pro selata Romelko® a naše konvenční krmiva byla vyvinuta na základě stejné nutriční vize a základních hodnot. Naše konvenční krmivo dokonale odpovídá našemu prvotřídnímu krmení selat. Nepomáháme tedy jen Vašim selatům ve fázi odstavu k co nejzdravějšímu a nejrychlejšímu přechodu, ale také zajišťujeme plynulý a postupný přechod z prémiového krmiva na konvenční krmivo, což pro Vás znamená vyšší účinnost.

Důležitost včasného příjmu krmiva

Odstavení je důležitou událostí v životě selat. Selata se učí přecházet z tekutého krmiva na pevné. Zjistěte více o tom, jak Vás můžeme v tomto kritickém období podpořit.

Ing. Michal Karas

Manažer sektoru prasat