Výzkum a vývoj

Naše poznatky zlepšují Vaše výsledky

Zdravý a udržitelný přístup k chovu hospodářských zvířat a ryb je zásadní

Toto je naše hlavní zaměření po celá léta. Díky rychle se měnícím tržním podmínkám a přáním spotřebitelů je schopnost přizpůsobit se důležitější než kdy dříve. Investovali jsme proto do sítě výzkumných farem, abychom vám dnes mohli přinést zítřejší řešení.

Více o výzkumu na farmách

Různé druhy výzkumu

Výzkum tvoří základ pro každou inovaci, kterou De Heus přináší vaší farmě. Neustále se věnujeme zlepšování účinnosti krmiv a zdraví zvířat.

 

 


Kvalita ve všech našich činnostech

Kvalita je klíčová. Již více než 100 let je pro nás hlavní prioritou. Všechny naše výrobní závody splňují nejnovější standardy kvality a tuto zásadu aplikujeme také v našem výzkumu, procesech a všech produktech.

Více o kvalitě

Naše laboratoře

V našich laboratořích po celém světě denně kontrolujeme kvalitu vstupních surovin a hotových krmiv. K zajištění kvality našeho krmiva jsou k dispozici pokročilé techniky. Aby byla zajištěna spolehlivost analytických výsledků, používají naše laboratoře řídicí systémy, jako jsou externí kruhové testy. Uplatňováním mezinárodních standardů a metod udržujeme kontrolu kvality na nejvyšší úrovni. Analytické metody jsou podobné ve všech laboratořích De Heus kvůli srovnatelnosti a použití údajů v našich formulacích. Všechny dostupné znalosti a zkušenosti jsou proaktivně sdíleny mezi našimi globálními laboratořemi.